Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Váš sen o dostupnom bývaní v Dubaji. Ceny už od 176.410 EUR

Interné ID: 3744335
Ulica: Dubaj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt
176,41 €

Popis nehnuteľnosti

Kúpa nehnuteľnosti v zahraničí láka čoraz viac Slovákov. Niet sa čo čudovať, veď v mnohých dovolenkových rajoch totiž za cenu garsónky v Bratislave kúpite luxusný apartmán s bazénom a výhľadom na more. Súčasne je to spôsob, ako zúročiť úspory, respektíve o ne neprichádzať pre vysokú infláciu.
Oplatí sa teda stále viac investovať v Dubaji.
Kúpa apartmánu niekde v obľúbenej dovolenkovej destinácii sa javí ako zaujímavá a výhodná investícia. Rodina má kam „zadarmo“ chodiť na dovolenku a zvyšok času sa dá nehnuteľnosť prenajímať. Takže prenájmom si apartmán na seba na seba zarobí a developeri s ktorými spolupracuje naša spoločnosť NONSTOPLUXURY garantujú prenájom aj kompletný servis.
Dopyt o prenájom sa v Dubaji stále zvyšuje, čo môže byť dobrá príležitosť na investovanie, aj vhodná príležitosť na podnikanie.
Dobrá prenajímateľnosť, ktorá by investované peniaze pomaly, ale isto vracala, však nie je jediný faktor, ktorý zohráva dôležitú rolu.
Jedným z ďalších lákadiel sú investorské víza, ktoré môžeš získať, ak kúpiš nehnuteľnosť. Víza si môžeš rozšíriť potom aj na svoju rodinu a v Dubaji zostať nastálo, čo je veľkou výhodou oproti turistickým vízam, na základe ktorých môžete v Dubaji zostať maximálne 90 dní.
Ďalšou výhodou kúpy je aj splátkový kalendár, pričom nehnuteľnosť môžeš splácať 2 až 12 rokov – a je to v podstate náhrada hypotéky.
Výnos z rezidenčnej nehnuteľnosti sa nedaní, a preto odporúčame klientom nákup rezidenčnej nehnuteľnosti.
Veľmi silným faktorom je aj to, že ceny nehnuteľností v Dubaji rýchlo rastú a vy môžete za rok alebo o pár rokov predať vašu nehnuteľnosť za úplne inú cenu ako ste ju kúpili čo môže urobiť ročne aj niekoľko 10 tisíc Eur.
A dirham je stála mena, čo ocenia hlavne investori.
Zároveň ponuku dopĺňajú aj platobné plány na 7 až 10 rokov pre nehnuteľnosti, pomocou ktorých si môžete platby rozložiť postupne bez potreby financovania cez hypotéku, to je naviazané na projekty samozrejme , každý projekt má iný finančný plán.
K dispozícii je aj platobný plán na 12 rokov, pričom 50 % nehnuteľnosti splácaš prvé dva roky a po dvoch rokoch splácaš 0,42 % z ceny nehnuteľnosti každý mesiac počas 10 rokov.
Jeden z bonusov je výhodná polohu Dubaja, bezpečnosť a skvelé počasie.
Pri nových projektoch posiela klient peniaze na escrow účet, kde developer dostáva peniaze z tohto účtu podľa pokročenia na stavbe projektu, pričom na celý proces dohliadajú štátne inštitúcie, ktoré robia kontrolu projektov.
Klient potrebuje mať pas a nákup nehnuteľností zvládne z pohodlia domova. Celý proces nákupu nehnuteľností sa robí aj online a zmluvy sa posielajú kuriérom.
Do Dubaja je potrebné vycestovať len pri odovzdávaní nehnuteľnosti a aj to sa dá zariadiť cez splnomocnenie.
Kúpa nehnuteľnosti v zahraničí je v súčasnej situácii, keď ceny na Slovensku výrazne klesajú a geopolitická situácia je nestabilná, spojená s menšou mierou rizika.
Predpokladáme, že hypotéky budú ešte niekoľko rokov dražieť, preto je výhodné investovať v zahraničí, kde budú Vaše úspory zúročené.
Trh s nehnuteľnosťami je stabilný aj vďaka podpore od vlády a zvyšovaniu ochrany investora.
Dubaj má fungujúci systém súdov upriamených na realitný trh, aby nevznikali opletačky v konaniach.
Tu vzniká príležitosť výhodne nakúpiť nehnuteľnosti.

Platobné plány:

1 variant: 10% (ihneď) + 10% (po mesiaci) + 10% (za 4 mesiace) + 10% (za 9 mesiacov) + 10% počas výstavy (za 14 mesiacov) a 50 % pri odovzdaní

2 variant: 10% + 10% (po mesiaci) + každý mesiac 1.7% po dobu 8 mesiacov + 1.6% po dobu 4 mesiacov a 50 % pri odovzdaní

Máme rôzne možnosti platovných plánov a stačí nás kontaktovať pre úpravu podľa vašich požiadaviek.

Kontaktujte nás pre zaslenie 40 stranovej brožúry v angličtine, kde nájdete všetky detailne informácie o projeke s množstvom ďaších fotografií.

VIAC INFO: www.nonstopluxury.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nedokončený
Úžitková plocha:
55 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti