Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Volám sa Erika Tóthová a dovoľte, aby som sa Vám v krátkosti predstavila. V roku 2008 som sa začala venovať práci realitného makléra čím sa mi splnil sen, a to tak, že práca je môj koníček. Nerozlišujem čas pracovný a čas voľný, jednoducho žijem niekde v strede medzi všetkým :) Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni, všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť k vašej plnej spokojnosti.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Záleží mi na odvedení špičkovej práce a na spokojnosti klienta, taktiež dbám na svojom dobrom mene a povesti. Vďaka veľa zrealizovaným predajom Vám môžem ponúknuť svoje skúsenosti na realitnom trhu, individuálny prístup a profesionálne služby.

Veľa z Vás, ktorí stránky mojej realitnej kancelárie navštívite ma určite poznáte aj ako finančnú sprostredkovateľku. Ročne moja spoločnosť sprostredkuje desiatky  úverov a predajov nehnuteľností. Naša finančná poradkyňa je  exkluzívny partner pre viacero bánk, čo znamená určité výhody predovšetkým pre klientov. 

Radi prevedieme predajom aj Vás. Verím, že ešte veľa generáciám pomôžeme v splnení ich hmotných snov.

Náš tím

Kontateľ, Maklér