Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

INVESTUJTE DO NEHNUTEĽNOSTI V DUBAJI viac na www.nonstopluxury.sk

Interné ID: 3744332
Ulica: Dubaj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
330 000 €

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám možnosť nájsť vhodnú nehnuteľnosť v DUBAJI.

Ponúkame širokú paletu domov a víl v Dubaji. Od radovej zástavby po luxusné vily, plávajúce domy. Dubaj ponúka dynamiku mesta, oddych na pláži alebo relax na golfe.

Tento projekt je navrhnutý tak, aby vás zaujal všetkým, čo ponúka. Je navrhnutý s ohľadom na potreby obyvateľov a zároveň ponúka pozitívnu atmosféru, inšpiráciu a pocit spolupatričnosti. Výstavba predstavuje miesto plné pulzujúcej kultúry, moderného štýlu a tradičného pokoja. Každá rezidencia je starostlivo navrhnutá tak, aby vyhovovala vášmu vycibrenému vkusu a sofistikovanosti. Elegantný a moderný obytný priestor vám vydláždi cestu k dokonalému bývaniu.

Obyvatelia zažívajú luxusné bývanie a prírodné prostredie. Využite výhody jednej z najvyhľadávanejších oblastí pri kúpe svojho budúceho domu. Nachádzajú sa tu obchodné, rekreačné a obytné zóny, ako aj nákupné centrum, cyklistické chodníky a malebné piknikové oblasti.

Umiestnenie

Nachádza v štvrti Sobha Hartland 2, kde je všetko na dosah ruky. V blízkosti dôležitej diaľnice Ras Al Khor je Sobha One malým skrytým svetom. Preto sa domov nikdy nedostanete rýchlejšie. Keď sa obzriete späť, pozrite sa na sever k pokojným vodám zálivu. Ďalej na sever na horizonte atraktívny výhľad na Burj Khalifa, Creek Tower na severovýchode a Downtown na západe. Tu sa nachádza mnoho kľúčových pamiatok a cieľov, ktoré sú v blízkosti lokality.

Kolekcia víl bola navrhnutá tak, aby odrážala cieľ ponúknuť obyvateľom príležitosť dosiahnuť nové výšky a užiť si bezprecedentnú úroveň pohodlia a súkromia.


Najvyššia úroveň pozornosti k detailom a starostlivosti bola umiestnená tak, aby obyvateľom poskytla zážitok zo životného štýlu „haute couture“ v každom zmysle.

V projekte sídlia štyri komunity so štyrmi rôznymi životnými štýlmi s viac ako 10 plánmi jednotiek na výber, od mestských elegantných 4-izbových mestských domov až po majestátne sídla so 4 alebo 5 spálňami, ako aj vily na mieru.

VIAC O NEHNUTELNOSTIACH V DUBAJI najdete na : https://www.nonstopluxury.sk/

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nedokončený
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Erika Tóthová RSc.

Erika Tóthová RSc.

Kontateľ, Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti